21 listopada 2019 12:05 | Aktualności

Przeciwdziałanie przemocy

W listopadzie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dwóch konkursach. Pierwszy to konkurs na spot filmowy pod nazwą „Pod parasolem spokoju”. Zadanie realizowane było w ramach Programu Osłonowego Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie – edycja 2019” pod nazwą „Parasolka zaufania II”. Film pod opieką p. Ewy Mayer nakręcili Andżelika R., Małgorzata J., Małgorzata G., Michał K., Jakub Sz. Przy realizacji spotu współpracowały p. Marta Poszywała, p. B. Szajek. Film zajął I miejsce. Drugi konkurs dotyczył wykonania projektu graficznej ulotki profilaktycznej w zakresie przeciwdziałania przemocy wobec osób niepełnosprawnych. I na tym polu nasi uczniowie odnieśli sukcesy. Marcin S., Karol B., Aleksandra S. zdobyli wyróżnienia, a Miłosz J. zajął II miejsce. Wręczenie nagród odbyło się 19. 11. 2019r. w GOK „HUTNIK” podczas uroczystej gali.

Film umieszczono w zakładce FILMY. Tytuł " Pod parasolem spokoju".

Zdjęcia:

Filmy: