22 października 2019 09:11 | Aktualności

Konkurs recytatorski pod hasłem "Dla Nauczycieli".

W dniu 8 października2019r. odbył się szkolny konkurs recytatorski. Jako, że zbliża się Święto Edukacji Narodowej, uczniowie wygłaszali  wiersze dla nauczycieli . Tradycyjnie już, uczniowie byli pięknie, galowo ubrani, a świetlica szkolna przybrała jesienne barwy. W konkursie uczestniczyło 36 uczniów; recytowali oni 26 wierszy. Komisja oceniająca wykonanie, w składzie: pani dyrektor Małgorzata Wika-Konieczna, pani Dorota Janowska i pani Małgorzata Idczak, wyłoniła laureatów . W czterech kategoriach, kolejno pierwsze miejsca zdobyli: Krzysztof G., Agata H. z Julią G., Anna Ś. i Szymon J.. Drugie miejsca otrzymali: Klaudia D. i Franciszek J., Szymon R., Damian J.i Natalia D.. Dyplomy za trzecie miejsce trafiły w ręce: Zbigniewa Gościniaka, Nikodema Szymańskiego i Bartosza Kasprzyka. W przerwie, kiedy obradowała komisja konkursowa odbyło się przedstawienie najmłodszych uczniów połączone z filmem, na którym uczniowie wypowiadali się na temat nauczycieli naszej szkoły-za co lubimy naszych nauczycieli. Prezentacja materiału dała nauczycielom i uczniom wiele radości. Na koniec uczniowie przy akompaniamencie gitarowym pana Grzegorza, wykonali dwie piosenki o nauczycielach. Pani Dyrektor wręczyła laureatom dyplomy, zostali oni nagrodzeni gromkimi brawami i ofertą wystąpienia z recytacją swoich wierszy na uroczystej akademii, która odbędzie się w szkole w dniu 14 października 2019roku. Organizatorami konkursu byli nauczyciele:  Patrycja Jankowiak, Marta Poszywała i Urszula Woźniak.

Zdjęcia: